Hakkımızda

2002 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren Dr. Gültekin CAN , 2007 yılında T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ‘ndan İş Yeri Hekimliği Sertifikası alarak çeşitli kuruluşlarda iş yeri hekimliği yapmaya başlamıştır. 2013 yılında yeni yürürlüğe giren kanunlar ve yasalar çerçevesinde Eskişehir ‘de Hekim Can Ortak Sağlık Güvenlik Birimi kurularak , Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Ankara gibi yakın illerde hizmet vermeye başlamıştır. Yine 2014 yılında yeni çıkan yasalara göre Pnömokonyoz Okuyuculuğu gündeme gelmiş ve Dr. Gültekin CAN 26 – 30 Mayıs 2014 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen ILO Uluslararası Pnömokonyoz Ragyografileri 2000 Sınıflandırma Eğitimi’ne katılıp başarı ile tamamlayarak gerekli sertifikayı almıştır.

www.pnomokonyoz.com web sitesi de bu amaç doğrultusunda hizmet vermek ve pnömokonyoza dikkat çekmek için 2014 yılında kurulmuş ve Pnömokonyoz Okuyucu hizmeti vermeye başlamıştır.

Bizim hakkımızda ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkıında daha detaylı bilgi için www.hekimcan.com.tr web sitemizi inceleyebilir, Hekim Can Ortak Sağlık Güvenlik Birimi merkez ofisimizi ya da Hekim Can İlk Yardım Eğitim Merkezi ‘mizi ziyaret edebilirsiniz.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve İlk Yardım Eğitimi hizmetlerimiz merkezimiz Eskişehir olduğu için sadece Eskişehir ve çevre illerde hizmet verilebilmekte olup, Pnömokonyoz Okuyucu hizmetimiz tüm Türkiye ‘de verilebilmektedir.